FNaF: The Twisted Ones

20. července 2017 v 9:06 | HonChie |  Novel


Five Nights at Freddy's:The Twisted Ones


It's been a year since the horrific events at Freddy Fazbear's Pizza, and Charlie is just trying to move on. Even with the excitement of a new school and a fresh start, she's still haunted by nightmares of a masked murderer and four gruesome animatronic puppets. Charlie thinks her ordeal is over, but when a series of bodies are discovered near her school bearing wounds that are disturbingly familiar she finds herself drawn back into the world of her father's frightening creations. Something twisted is hunting Charlie, and this time if it finds her, it's not letting her go.

Je to už rok od děsivých událostí ve Freddy Fazbear's Pizza a Charlie se pokouší jít dál. Dokonce i se vzrušením z nové školy a novým startem je stále lovena nočními můrami maskovaného vraha a čtveřicí děsivých mechanických loutek. Charlie si myslí, že je její utrpení u konce, ale dyž se objeví řada těl blízko její školy nesoucí rány, které jsou znepokojivě známé, zjistí, že se vrací do světa děsivých výtvorů jejího otce. Něco zkrouceného ji loví a tentokrát ji to najde a nenechá ji to odejít.
Představuji Vám nejnovější knížku neboli novel vydané Scottem Cawthonem ve spolupráci s Kira Breeed-Wrisley.
Tento novel navazuje na předchozí knížku FNaF:The Slver Eyes, takže pokud jste nečetli první novel, nemá cenu začínat číst druhý, děj by nemusel být pochopen.


Na Scottgames.com se jako obvykle objevovali teasery na tuto knížku, stejně jako to bylo u Silver Eyes.
První teaser:


Představuji Vám první teaser a prvního animatronika, který se v novelu objevuje. Twisted Freddy. Můžete si všimnout, že mu pravá část hlavy (z Freddyho pohledu) vysoce deformuje. Ze začátku si většina lidí myslela, že je to teaser na novou hru, ale byl to omyl. Po zesvětlení byly vidět dva číselné kódy:


_348002
_208476

Bořiči Scottových hlavolamů rozluštily, jak tyto kódy přesměrovat na další teaserové obrázky.
Ještě stále si je lze načíst v originále.

http://scottgames.com/Twisted_348002.jpg

Twisted Bonnie

Na Freddyho byl lepší pohled musím uznat. První, co nás tady zarazí jsou zuby, sliny a odklopitelná část dvojitých čelistí. Přesně tohle je ta verze Bonnieho, kterou nechcete potkat. Další výrázný znak je "rozkládání" těla. U Nightmare animatroniků či Springtrapa kusy těla prostě chyběly, ale tady je to úplně jiná věda. V poslední řadě drápy. Zakroucené drápy, které mají úplně jiný tvar než má Twisted Freddy.

----

http://scottgames.com/Twisted_208476.jpg

"Twisted Wolf"


Tohle je obzvlášť to, co většině lidí vyrazilo dech. Nový animatronik. Člověk by si řekl, že pravá část (z pohledu animatronika) vůbec není animatronik, ale ta levá hrozně připomíná Nightmare animatroniky a mezi těmito půlkami je "glitch". Novel jsem ještě nečetla, ale zaslechla jsem, že se to v něm vyjasní.

---
O pár dní později Scott obnovil Freddyho teaser a nahradil ho novým, který vypadal takto:


Asi si říkáte, že to vypadá úplně stejně, jako první teaser. A taky že je. Nedokázala jsem najít obnovený obrázek.
Nový Twisted Freddy skrýval nový kód:

_556993

http://www.scottgames.com/Twisted_556993.jpg

Twisted Foxy


Věichni jsme věděli, že to přijde. Miláček všech se vrací ve vší pirátské kráse. Hlavu předpokládám už popisovat nemusím. Hák si prožil svoje jak to tak vypadá.

A v poslední řadě:

Všichni dohromady


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 22. července 2017 v 9:57 | Reagovat

Oooh kámo o tom viem, ale fakt by som to chcela. 😂 Vyzerá to aj, že by to mohlo byť desivé. O.o
Výborný článok. :3

2 HonChie HonChie | 28. července 2017 v 17:21 | Reagovat

[1]: Nechválit a fackovat! :D Prý to je děsivé a ne málo. ._.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama