Čeká nás FNaF6?

26. srpna 2017 v 19:45 | HonChie |  Scottgames/Fnafworld novinky
Je to už nějakou dobu, co Scott napsal na svůj Steam,
že ho nebaví již dále pokračovat ve vytváření her FNaF, jakožto horrorovou hru.


Cituji:
(↓ Překlad najdete níže ↓)
"Hey guys, I wanted to give you all an update on a project of mine.

For the last month or so I've been dropping hints about a new game; and it's true that I'd been working on one (call it FNaF 6 if you'd like.) But after forcing myself to keep working on it day after day, I realized something- I just don't want to work on this. With each game's release, I think the expectations get higher and higher for the next, and rightfully so. Each game SHOULD be better than the last! But that pressure starts to mount, and I fear that I've been neglecting other things in my life for the sake of trying to keep up with those mounting expectations.

So, after giving this a lot of thought; I've decided that I'm going to stop working on it. I'm not going to reveal anything else about what the game was, and I've asked other people involved to never divulge anything either. It's just not going to be talked about.

Does this mean that I'm going to stop working on games altogether? No, that's not what it means at all. It just means that I want to get back to what made game-making enjoyable in the first place. It also doesn't mean that I'm abandoning FNaF. In fact, the first game that I'd like to make would be something for you guys. Remember Foxy Fighters from Update 2? I loved working on that game. It was a lot of fun, and it took a lot of the pressure off me knowing that it was just for the fans of the games. That's the kind of project that I'd like to work on again. Maybe I'll try my hand at a pizzeria tycoon game, who knows. The point is that it would be something for fun, and something for the fans. :)

There are some big things in the works elsewhere. The movie is in amazing hands with Blumhouse. I'm also still working to get a VR title out at some point (because that would be awesome). And of course I can't leave everyone hanging with the cliffhanger at the end of the second book. ;) But as far as the games are concerned, I think this is where I step back. I actually have a lot of catching up to do myself when it comes to fan-games. I still need to play FNaC 3, TJOC, Popgoes, ONaF, and some others too. I'm way behind!

I hope you can respect and understand my decision. I want to spend more time with my family, and get back to what made me enjoy making games in the first place.

I'll give you all more updates as things happen! :) As always, I appreciate your support.
-----------------------------------------------------------------
PART 2

OK, as usual, despite my best efforts, things don't get conveyed as clearly as I would like. So let me try to put out a few of the fires.

1) If a game's completion is in question, I would rather just say that it's cancelled, rather than say "I may get back to it at some point.", because the second just puts people on hold indefinitely. If I ever did start work on it again, I'm not sure if I would pick up where I left off, or if I would completely start over.

2) Yes, I need a break.

3) No, it's not a troll. (Would I ever troll you guys?)

4) Yes I want to make something more lighthearted just as a way of relaxing.

5) Yes, it would be free.

6) No, you don't have to play it. ;)


I will return!"

Překlad:

"Zdar lidi, chtěl jsem vám všem dát nějaké nové informace o mém projektu.

V průběhu posledního měsíce nebo po dobu, co jsem zanechával nápovědy o nové hře a je pravda, že jsem na jedné opravdu makal (můžete to nazvat FNaF 6, jestli chcete.) Ale poté, co jsem se nutil v pokračování na tom den za dnem, uvědomil jsem si něco - Já na tom prostě dělat nechci. S každým vydáním hry si myslím, že by kvalita měla být pořád lepší a lepší a popravdě, každá hra by MĚLA být lepší, než ta předchozí! Ale tento nátlak se zvěčoval a já se začal bát, že zanedbávám jiné věci v mém životě za to, že se snažím udržet s tímto velkým nátlakem.

Takže poté, co jsem si to takto shrnul, rozhodl jsem se, že na tom přestanu pracovat. Už nadále nezveřejním nic jiného o tom, o čem tato hra byla a požádal jsem jiné účastníky, aby nic nezveřejnili. Prostě se o tom už nebude mluvit.

Znamená tohle, že přestávám s tvorbou her úplně? Ne, tohle to není to, co to znamená. Znamená to jen to, že chci získat zpátky to, co mě na vytváření her bavilo. Samozřejmě to také neznamená, že končím s FNaF. Vlastně první hru, kterou bych chtěl vytvořit by byla něco pro vás. Pamatujete si Foxy Fighters z Update 2? (FNaF World) Opravdu jsem miloval práci s tímhle. Bylo to hodně zábavné a smetlo to ze mě hodně nátlaku, když jsem věděl, že to bylo jen pro fanoušky her. To je ten typ výtvoru, na kterém bych chtěl zase začít pracovat. Možná zkusím mou ruku v tycoon hře o pizzérii, kdo ví. Pointa je, že to bude něco pro závavu a něco pro fanoušky. :)

Navíc tu jsou velké věci v přípravě okolo. Film je v úžasných rukou s Blumhouse. Navíc stále pracuji na získání přístupu k Virtuální realitě (protože to by bylo dokonalé). A samozřejmě nemohu nechat všechny na holičkách s koncem 2. knížky. ;) Ale jak se hry shromážďují, myslím si, že tohle je to, kde jsem pozadu. Vlasně musím ještě hodně se sebou udělat když přijde na fan-hry. Stále si potřebuji zahrát FNaC 3, TJOC, Popgoes, ONaF a další také. Jsem hodně pozadu!

Doufám, že rozumíte a respektujete mé rozhodnutí. Chci trávit více času se svou rodinou a vrátit se do dob, kdy mě bavilo vytváření her v první řadě.

Dám vám více informací jak se věci budou dít! :) A jako obvykle, vážím si vaší podpory.
-----------------------------------------------------------------
PART 2
Ok, jako obvykle, navzdory mému nejlepšímu úsilí, se věci nevyvinuly tak, jak jsem chtěl. Proto mě nechte to zprostředkovat.

1) Jestli je dokončení hry otázka, raději bych řekl, že je to zrušeno než tvrdit "Jednou se k tomu vrátím", protože lidé to stále neberou vážně. Jestli bych na tom začal znovu pracovat, nejsem si jistý, jestli bych s tím pokračoval tam, kde jsem to nechal, nebo jestli bych raději začal od znova.

2) Ano, potřebuju pauzu

3) Ne, není to žert. (Dělal jsem si z vás snad někdy srandu?)

4) Ano, chci vytvořit něco veselého pro odpočinek.

5) Ano, bude to zadarmo.

6) No, nebudete to muset hrát. ;)

Já se vrátím!"

-------------------------------------------

Tak a takto to Scott už nechal být.
Na scottgames.com byl dlouho obrázek s názvem "interrupt" nebo-li zrnění a na fnafworld.com zůstaly 2 oči pravděpodobně patřící Baby. Ani kódy na stránkách se nezměnily.

Ovšem nedávno se daly věci opět do pohybu.
Jako první vyšla nová knížka s titulem

"The Freddy Files"Tato knížka je jako dvě další dostupná na Amazonu


Nebudu tu popisovat tuto knížku, je tam spousty zajímavých věcí, ale to nejzajímavější je na jejím konci...


Překlad:
Co bude dalšího pro FNaF?
Bude tu ještě jedna knížka v nadcházející sérii
a samozřejmě tu určitě bude více her. Jediná věc,
kterou můžeme s jistotou říct je, že cokoliv bude
dál s Five Nights at Freddy's, vás naplní nočními můrami...
Sladké sny.


Tohle ale nebylo to, co fanošky zarazilo nejvíce, ale vy jste si toho určitě také všimli.

Baby
Baby je zpět.
Toto potvrdilo, že FNaF6 BUDE a že buď si z nás Scott opět dělal srandu, nebo ho k chuti vrátila podpora fanoušků.

FNaF6 se bude pravděpodobně odehrávat po FNaF5 (Sister location), ale nevíme, zda to je hned poté, nebo je to až později ve stejný čas, jako je třeba FNaF1.

•První, čeho si na Baby všimneme je její "ruka". Je to obrovská mechanická čelist se zuby s jasným účelem - Zabít nebo zastrašit.
K tomuto lidé začali říkat, že je to možná ona čelist, která zabila dívku v Sister location


•Dále její vlasy... Jsou.. lidské? Žádný jiný animatronik v historii FNaF neměl žádnou ludskou část (až na Springtrapa, který má v sobě slisovaného Purple Guye)
•Špendlíky. Proč má stále ty špendlíky, když je v takovémto stavu?
•"Korunka" na hlavě

• V pozadí vidíme plakát s děsivým klaunem a nápisem "FREAKS"
K tomuto existuje více možností: Baby byla vyhozena z Ennarda (jak ukazuje konverzace na scottgames a fnafworld) a dále 1. našla místo s klauny, kde se ukryla a opravila se
2. nebyla ničeho schopná, někdo ji našel a udělal z ní horrorovou atrakci (podobně jako to bylo u Springtrapa).


O chvíli později Scott aktualizova scottgames.com:Tento obrázek má název image01 a zobrazuje FNaF2 Freddyho z Give cake minihry. Za ním je jakási "duha" (lidé to tak nazývají.) Po zesvětlení tam nic není.

Tohle může znamenat opět 2 věci:
1. Je to další teaser na FNaF6 a říká nám, že se bude FNaF6 odehrávat v době, kdy Withered animatronici nebyli rozbití.
2. Je to teaser na Tycoon FNaF hru.

Ani jedna z těchto možností není vyloučena.

"Sweet dreams"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 13:28 | Reagovat

Preboha Honchie, to je tak úžasný článok, toľko informácií... Moc ďakujeme. :3 Som zvedavá, či teda "FNaF6" bude.
3) Ne, není to žert. (Dělal jsem si z vás snad někdy srandu?) - Nie Scott, ty nikdy :D Ale neboj, my to chápeme, ty náš trollík

2 HonChie HonChie | E-mail | Web | 30. srpna 2017 v 16:24 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že se článek líbí ^^

3 Beznitka Loutkovská Beznitka Loutkovská | E-mail | Web | 14. října 2017 v 15:04 | Reagovat

Waito- to što? *vzbudí se po půlce milénia* FNaF 6? Já-já se ale zasekla u bran FNaF 4! Ail rai kavarrah, mám to ale sakra velkou časovou sekeru!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama