Připravovaná Custom night pro FNaF6

1. dubna 2018 v 13:13 | HonChie |  Scottgames/Fnafworld novinky
*CLICKBAIT*Krásného Apríla přeji! :3*CLICKBAIT**NEBO TAKY NE CLICKBAIT*

Zdravíčko, už jsem tu dlouho nebyla, že ano? :D
Scott mezitím začal připravovat custom night pro FFPS a nebude to ani náhodou jen o FNaF6.

Název nese "Ultimate custom night"

Scott začal dávno dávno (a já jsem lenivá) dávat nové teasery na nový update do FNaF6, přičemž jeden z prvních byl tento:Je zde 40 prázdných políček, které později Scott začal vypňovat
Na steamu se ptal, jaké charaktery by ve hře rádi viděli a podle toho je upravoval, až došel k finálnímu výsledku:Počet animatroniků se zvýšil ze 40 na 50.
Tito všichni animatronici (a ostatní) budou v custom night a budou nás děsit, strašit a .. nebude to hezké~

Vůbec poprvé budeme mít možnost vidět Funtime Chicu! Scott opravdu vyslyšel prosby o ni.

Scott se zeptal i na typ kanceláře, kterou by hráči chtěli více. Jestli klasiku, jako byla ve FNaF1 či moderní jako v Sister location. hráči si odhlasovali klasiku. Scott začal pracovat ta zbrusu nové kanceláři pro Custom night a ukázal ji opět na své stránce:


Wow. Just wow.
Tenhle kancl obsahuje prvky všech FNaF, které existují. Dveře, ventilace, větřáček, balónky, Candy Cadet, FNaF3 krabice s Toy animatroniky a podobně.

Cawthon dává nové a nové informace o animatronicích, které momentálně programuje.
Aktuálně je stav takovýto:Každé 2 % znamená jednoho animatronika. Celkem má již hotovo 28 animatroniků a oznámil i, jaký je jejich princip, jak je přemoci a přežít noc.

Napíšu vám sem prvních 10:

Golden Freddy: Když se objeví poté, co sklopíte kamery, rychle je zase vytáhněte, aby jste se ho zbavili! Když se na něj budete dívat moc dlouho, skončí váš běh nemilým překvapením!

Helpy: On se bude náhodně objevovat na vašem stole po sklonění kamer. Rychle se ho zbavte nebo se přiblíží moc blízko se vzduchovou houkačkou! (Upřímě nevím, jestli je to správný překlad)

BB: On se bude pokoušet vplížiz se dovnitř skrze boční ventilace. Zavřete boční ventilaci a čekejte, dokud neuslyšíte úder značící, že je pryč. Jestli se BB dostane dovnitř, dočasně ze sebe bude dělat rušič, který znemožní vaší baterce svítit, dokud neodejde.

JJ: Ona se také bude pokoušet vplížit se dovnitř skrze boční ventilaci. Zavřete boční ventilaci a čekejte, dokud neuslyšíte úder značící, že je pryč. Jestli se JJ dostane dovnitř, vypne vám veškeré ovládání dveří, dokud neodejde.

Nightmare Fredbear & Nightmare: Tato dvojice je neviditelná na kamerách a mohou být viděni jen, když se dostanou k vašim dveřím (Fredbear levé, Nigtmare pravé) a i poté jsou jen jejich oči viditelné. Zavřete jim dveře před čumákem a pošlete je tak zpět do tmy!

Phantom Freddy: On se bude pomalu zhmotňovat od nikud ve vaší kanceláři. Blikání vaší baterky je jediná cesta, jak může opět zmizet. Jestli se plně zhmotní, vyskočí na vás a způsobí vám dočasné omdlení (zčernání obrazovky)

Old Man Consequences: Raději chyťte rybu. (toto je easter egg z FNaF world)

The Marionette: Jestli zanedbáte hrací skřínku, potom se to dostane ze svého vězení. Jestli jednou vyleze, nemůže být znovu uzavřeno a váš ventilační systém bude vypuštěn mnohem rychleji než předtím, což způsobí výpadky napětí a nakonec hru skončí.

Nightmarionne: Jeho přítomnost se náhodně přesouvá na různá místa ve vaší kanceláři v průběhy hry a začíná se znovu objevovat, když na něj najedete vaším kurzorem myši. Rychle se vyhněte této oblasti, ve které je, nebo vaše hra skončí jumpscarem!

Music Man: Je za vámi, vždycky, a je aktivovatelný zvukem. Jestli budete pokračovat v dělání moc zvuku, pomalu se stane více aktivním, jeho činely budou hrát rychleji a rychleji, dokud neskončí váš běh přímým, očním kontaktem navázaným, jumpscarem.

Samozřejmě přeložím všechny, ale ne naráz, budu to takto rozdělovat po 10.
Už jen tato kupička jasně naznačuje, že to nebude jednoduchý.
Je na 100% jisté, že zde bude i 50/20 mód, což znamená 50 animatroniků na obtížnost 20.
Je to součástí výzvy, kterou mezi sebou udělali Scott a youtuber Dawko, přičem hraní tohoto módu bude Dawko streamovat živě.
Pokud Dawko vzdá a přizná, že není schopen tuto výzvu porazit, musí vytvořit hru, kde Dawko bude procházet různé úrovně a ve finále dojde před Scotta, nejvyššího vládce, a poklekne před ním.
Pokud ovšem Dawko zvládne porazit 50/20, bude Scott jako poslední host v Dawkově FNaF Show, kde dělá rozhovory s lidmi, kteří dabovali charaktery. Rozhodně doporučuji vyhledat a zkouknout :D

Uvidíme se u dalšího článku, který nevyjde až za půl roku!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 [LittleBlueRobot] [LittleBlueRobot] | E-mail | Web | 6. dubna 2018 v 19:06 | Reagovat

Okay, jestli jsem kdy o předchozích FNaF dílech řekla, že jsou 'hard af', beru zpět! Tohle bude vražený! Jakože vážně VRAŽEDNÝ!
Bude jich padesát a já si pořád ještě neumím ohlídat ani prvotní čtveřici! *pomalu se jí hroutí systém*

PS: Haaai, nice to read ya again!

2 Ami Ami | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 17:02 | Reagovat

Najväčší vládca Scott. XDDD No jo, Scottík je Boh, kto o tom pochybuje?!
Super článok, na CN sa moooc teším!
Btw vítaj medzi živými. xD

3 Ami Ami | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 17:05 | Reagovat

Wait wait! Vidím tam mikrofón? Tak to už potom viem, ako to vyhrám. Zaspievam im a oni vybuchnú. >:D

4 [LittleBlueRobot] [LittleBlueRobot] | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 21:41 | Reagovat

[3]: Ohó, tak to bychom si mohly střihnout duet! To by teprve bylo něco!

5 Ami Ami | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 9:36 | Reagovat

Mhhh... Stále to tu kontrolujem....
Dúfam Honchie, že sa ti nič nestalo! OwO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama